APK Alumni Giedrius Česnakas klube įgavo patirties visam gyvenimui


12380343_1107369929307038_1434846361_nPažymint Akademinio politologų klubo 17-ioliktąjį gimtadienį nusprendėme pakalbinti buvusius narius ir paklausti, ką jiems reiškė APK, kokius gebėjimus bei atsiminimus iš jo išsinešė.

VDU politikos ir diplomatijos fakulteto dėstytojas, APK Alumni Giedrius Česnakas pasakoja apie savo patirtis klube.

Prisiminus tuos metus, kai dalyvavote Akademinio politologų klubo veikloje, kas iškyla atmintyje pirmiausia?

APK sutikau savo antrąją pusę, su kuria kuriame bendrą ateitį ir įgyvendiname bendras vizijas. Galiu drąsiai teigti, kad klubas padarė man didelę įtaką, nubrėžė gyvenimo kelią ir veikiausiai lems tai, kas laukia ateityje.

Man klubas reiškia draugus ir puikų laiko leidimą, drauge bandant realizuoti save. Diskusijos politinėmis temomis, veiklų organizavimas, olimpiados, viskas buvo labai puiku. Klube jaučiausi laisvas, nes buvau tarp draugų ir bendraminčių.

Ar buvimas Akademiniame politologų klube padėjo jums tobulėti profesinėje karjeroje? Jei taip, tai kaip?

Be abejo, klubas padėjo tobulėti tiek kaip asmeniui, tiek politologijos, o taip pat ir politikos srityse. Bendravimas su draugais, nesvarbu jie kitaminčiai ar bendraminčiai, lavina, moko diskutuoti ir priimti kitų nuomones. Organizuodamas renginius ir veiklas pats daug sužinojau apie politikos mokslus ir užsienio politiką, tarptautinius procesus. Klube užsimezgė kontaktai su įvairių sričių valstybės pareigūnais ir politikais iš įvairių partijų. Vykdant veiklas teko suderinti ir skirtingas kolegų pozicijas, vizijas, juos įtikinti. Tai praktiškai prisideda prie lavėjimo bendrauti ir vykdyti politiką siekiant suderinti interesus.

Kokį akronimą galėtumėte sugalvoti, kuri atspindėtų Akademinį politologų klubą (APK)?

SUPER – Susitelkusių, užsidegusių, perspektyvių entuziastų ratas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *