APK kviečia prisijungti naujus narius


DSC_6947

Rugsėjo 5 d. 19 val. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto 28) vyks Akademinio politologų klubo (APK) organizuojamas įvadinis renginys „Įvadas į APK“.

Susitikimas skirtas visus susidomėjusius supažindinti su APK veikla, galimybėmis, veiklos principais. Klubo nariai jau prižadėjo pasidalinti savomis patirtimis ir įsimintiniausiomis renginių akimirkomis!

Akademinis politologų klubas – tai vieta, kur renkasi besidomintys ar norintys daugiau sužinoti apie politiką, viešuosius ryšius ir įsitraukti į akademinį gyvenimą.

Klubo nariai turi išskirtinę galimybę susitikti su politikais, akademikais, dalyvauti įvairiuose mokymuose ir projektuose, tarptautinėse konferencijose. APK nariai ne tik susiduria su politika, viešaisiais ryšiais bei akademiniu gyvenimu iš arti, bet nuolat tobulina savo įgūdžius, dalinasi idėjomis, organizuoja renginius ir kartu leidžia laisvalaikį.

Domiesi politika? Nori daugiau sužinoti apie viešuosius ryšius, įsitraukti į akademinį gyvenimą? O galbūt fotografuoji, maketuoji, rašai arba nori prisidėti prie renginių organizavimo? Akademinis politologų klubas laukia Tavęs!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1787693871515665/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *