Rekordiško susidomėjimo sulaukė 18-asis intelektualinis žaidimas „Mąstyk greitai“


Lapkričio 12 dieną Akademinio politologų klubo nariai surengė jau 18-ąjį kultinio protų mūšio „Mąstyk greitai“ sezoną. Įtemptoje protų kovoje savo jėgas išbandė net 17 komandų, kurias bendrai sudarė 68 dalyviai. Džiaugiamės tokiu gausiu dalyvių aktyvumu ir tikimės, jog dalyviai savo jėgas išbandys ir sekantį pusmetį vyksiančiame jau 19-ame „Mąstyk greitai“ sezone.

Sveikiname intelektualainio žaidimo „Mąstyk greitai“ komandas, pelniusias prizines vietas:

  • 1-ąją vietą užėmė ir 83 taškus surinko komanda „Teismas ir Seimas“
  • 2-ąją vietą užėmė ir 81 tašką surinko komanda „Ajãrai“
  • 3-iąją vietą užėmė ir 79.5 taškų surinko komanda „Sandėliukas“
  • 4-ąją vietą užėmė ir 65.5 taškų surinko komanda „Eina sau!“
  • 5-ąją vietą užėmė ir 63 taškus surinko komanda „Bananiniai ryšiai“

Bendra visų komandų surinkta taškų suma buvo 933 iš 2210 galimų taškų, o tai reiškia, jog bendras komandų rezultatyvumo koeficientas buvo itin aukštas – net ~42,21 %.

Komandoms geriausius rezultatus sekėsi parodyti antrame protų mūšio etape – bendrai surinkta 212 taškų iš 340 galimų (~62,35 % rezultatyvumo koeficientas), o prasčiausiai sekėsi paskutiniame etape, t. y. muzikiniame ture, kurio metu bendrai buvo surinkta 133,5 taškų iš 510 galimų (~26,17 % rezultatyvumo koeficientas).

Ypatingai dėkojame intelektualinio žaidimo „Mąstyk greitai“ rėmėjams už įsteigtus nuostabius prizus: Vytauto Didžiojo universitetui; Europe Direct Kaunas Lithuania; Europarlamentarui Broniui Ropei; Kauno miesto kameriniam teatrui; UAB Vaiduokliai; Kartodromui „Kartlandas Kaunas“; Lietuvos kultūros tyrimų institutui; Lietuvos švietimo istorijos muziejui; Vilniaus Aukcionui.

Visas renginio akimirkas rasite mūsų nuotraukų albume.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *